آیا سروش واقعا ناامن است؟

یکی از شایعات مهم این روزها، ماجرای ناامنی سروش است. اینطور نقل می‌شود که سروش فایل‌ها را با پروتکل ناامن http ذخیره می‌کند و امنیت کاربر را به خطر می‌اندازد. آیا واقعا سروش ناامن است؟ آیا کسی می‌تواند فایل‌های ارسالی شما را سرقت کند؟ خیالتان راحتِ راحت باشد. هیچ کسی … ادامه مطلب “آیا سروش واقعا ناامن است؟”

بروز شدیم …

نسخه‌ی ۰.۹.۵ پیام‌رسان سروش ارائه شد

نسخه جدید دسکتاپ سروش برای تمام سیستم‌ عامل‌ها ارائه شد. نسخه ۰.۹.۵ تغییرات و بهبودهای بسیار دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: امکان ذخیره فایل‌ها و تصاویر در کامپیوتر دسترسی به فروشگاه استیکر درج متن (Caption) برای تصاویر ارسالی فوروارد همزمان چند پیام به دیگران ارسال پیام صوتی از دسکتاپ … ادامه مطلب “بروز شدیم …”

امان از شایعه

تصور کن که یک پیام‌رسان داخلی که آمار نصب فعال کافه‌بازارش مثبت ۵۰۰ هزار است، چراغ‌خاموش در تلاش‌ است تا نیازهای کاربران ایرانی را بشناسد؛ سرویس‌های جدید طراحی و کیفیت را بهتر کند؛ تا تعداد کاربرهایش را یکی‌یکی زیاد کند. بعد در خلالِ همین ماجراها مشغولِ تدارکِ جشنِ تولدِ دو … ادامه مطلب “امان از شایعه”

نسخه رسمی پیام‌‌رسان سروش

نسخه رسمی سروش منتشر شد

و سرانجام،پس از ماه‌‌ها تلاش، به لطف پروردگار و همراهی تمام سروشی‌‌های بزرگوار، نسخه رسمی سروش آماده و معرفی شد. این نسخه نسبت به نسخه‌‌های قبلی (نسخه‌‌های بتا) حدود ۱۰۰ تغییر داشته است! این تغییرات از طراحی ظاهری شروع شده و به زیرساخت فنی و سرویس‌‌ها ختم شده است. تغییراتی … ادامه مطلب “نسخه رسمی پیام‌‌رسان سروش”

بازگشت به اپ استور، انجام عملیاتی غیرممکن!

همانطور که اطلاع دارید، کمپانی اپل چندی است اقدام به حذف نرم‌‌افزارهای فارسی  از روی اپ استور (App Store) کرده است. پیام رسان سروش نیز به تبع این اقدام اپل، از روی اپ استور حذف شده بود که این امر موجب شد تا تیم سروش اقدام به رایزنی جدی با … ادامه مطلب “بازگشت به اپ استور، انجام عملیاتی غیرممکن!”

خبرهای جدید، اتفاقات خوب!

خرداد پر شده از اتفاقای مهم در پیام‌رسان سروش. نسخه‌ی دسکتاپ که با کلاینت‌های دیگر سروش هماهنگ کار می‌کند به صورت نسخه‌ی آزمایشی (بتا) روی کانال sapp.ir/sda قرار گرفت. رونمایی از نسخه بتای دسکتاپ نسخه بتای دسکتاپ پیام‌‌رسان سروش رونمایی شد. حالا می توانید هر جا هستید از سروش استفاده … ادامه مطلب “خبرهای جدید، اتفاقات خوب!”

اولین پیام‌رسان با امکان خرید و پرداخت

تا حالا چند بار برای شما پیش آمده که خرید شارژ تلفن همراه بصورت آنلاین برای شما یک پروسه آزار دهنده و طولانی باشد؟ «خرید شارژ تو سروش کم‌تر از سه سوت طول می‌کشه!» سروش با هدف ساده سازی تمامی پرداخت‌ها و خریدها، درگاه پرداخت موبایلی را به اپلیکیشن خود … ادامه مطلب “اولین پیام‌رسان با امکان خرید و پرداخت”

پیام رسان سروش

با توجه به ضریب بالای استفاده از شبکه‌‌های اجتماعی در بین مردم و نیز روند پیشرفت تکنولوژی، شرکت توسعه فناوری رسانه سروش در سال ۱۳۹۴ تصمیم گرفت تا با تولید یک شبکه‌ اجتماعی خاص، محصولی بومی را متناسب با نیاز و فرهنگ اجتماع، برای رقابت با نمونه‌‌های خارجی تولید کند. … ادامه مطلب “پیام رسان سروش”