بده_بغلی

جشنواره دعوت سروش

از امروز تا جمعه ۱۸ اسفند (ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر) با دعوت دوستانتان به سروش امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی جوایز هیجان‌انگیز سروش شرکت کنید.

جشنواره دعوت سروش تمدید شد!

به پاس همراهی و به احترام نظرات شما کاربران عزیز سروش، ۳ دستگاه از بهترین مدل گوشی‌ #ایرانی «جی‌ال‌ایکس» به صورت ویژه به جوایز جشنواره اضافه و زمان جشنواره تا سه شنبه ۲۲ اسفند تمدید شد 🙂

نحوه شرکت در جشنواره:
• قبل از هر چیز حتما باید آخرین نسخه سروش را داشته باشید. فقط دارندگان نسخه ۱.۵.۰ در قرعه‌کشی حضور دارند. اگر این نسخه را ندارید، می توانید از https://goo.gl/gLhR87 دانلود و نصب کنید.
• کافی‌ست در بخش مخاطبین(contacts) سروش، افرادی را که سروش ندارند، به سروش دعوت کنید. از طرف شما یک لینک اختصاصی برای‌شان ارسال می‌شود. اگر با لینک شما به صفحه دانلود بروند و سروش را نصب کنند، شما امتیاز می‌گیرید.
• نفر اولی که با دعوت شما به صفحه دانلود برود و سروش را دانلود کند، شما ۱ امتیاز می‌گیرید؛ نفر دوم ۲ امتیاز، نفر سوم ۳ امتیاز و ادامه به همین ترتیب. یعنی اگر ۳ نفر با دعوت شما سروش را نصب کنند، مجموع امتیازات شما برای قرعه‌کشی ۶ امتیاز می‌شود؛ اگر ۵ نفر نصب کنند ۱۵ امتیاز و اگر ۱۰ نفر، ۵۵ امتیاز. این فوق العاده‌ست.
• نکته جذاب دیگر این است که سروش به دوستانی که شما دعوتشان می‌کنید هم جایزه می‌دهد. فقط کافی‌ست با لینک شما وارد صفحه دانلود شوند، شماره‌شان را وارد و سروش را نصب کنند.

بده_بغلی
جوایز اعضای قدیمی خانواده سروش:
دو گوشی هوشمند ایرانی

 

 

 

 

هفت مچ‌بند هوشمند
Xiaomi Mi Band 2 SmartBand

 

جوایز اعضای جدید خانواده سروش:
دو گوشی هوشمند ایرانی

 

 

 

چهار مچ‌بند هوشمند
Xiaomi Mi Band 2 SmartBand