رزرو شناسه‌های شامد دار!

سروش در ادامه‌ی حمایت خود از کانال‌دارهای تلگرامی، سومین ربات پشتیبانی خود را معرفی می‌کند.
با رسیدن تعداد کاربران سروش به بیش از شش میلیون نفر، این ذهنیت برای ادمین‌های تلگرامی پیش می‌آید که ممکن است شناسه کاربری کانال تلگرامی ایشان، در سروش اشغال شده باشد. با توجه به آمار یک میلیون کانال ثبت شده در سروش، این احتمال برای کانال‌های پرطرفدار تلگرامی قوی تر خواهد شد.
سروش برای حمایت از این کانال‌های پرطرفدار که اکنون برند محسوب می‌شوند، راهکاری ارایه کرده است. بدین صورت که اگر شما صاحب کانال شامددار یا پرطرفدار مجازی باشید می‌توانید درخواست خود را برای آزاد شدن شناسه خود در سروش را داده و محتوای خود را به سروش منتقل کنید.
برای انجام این مهم به سادگی، یک ربات تلگرامی طراحی شده است. از این‌رو کافی‌ست وارد ربات با آدرس: t.me/migrate_bot شوید و شناسه کانال خود را معرفی کنید. در صورت اشغال بودن همان شناسه در سروش، ربات فوق اقدام به احراز هویت شناسه و صاحب آن نموده و در صورت تأیید هویت درخواست کننده، شناسه سروشی درخواستی را آزاد خواهد کرد.
فقط توجه داشته باشید که احراز هویت شما در صورتی انجام خواهد شد که کانال تلگرامی خود را در سامانه مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (شامد) ثبت کرده باشید.
به همین سادگی!
همین حالا با لینک زیر وارد ربات شوید و شناسه کانال تلگرامی خود را عینا در سروش بسازید.
لینک ربات:
t.me/migrate_bot